درباره ما

معرفی آکادمی Act To Win

آکادمی Act To Win نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این آکادمی که زیر مجموعه شرکت هوش پردازان کویر می باشد ٬ به کمک تیم تحقیقاتی به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی Act To Win برنامه مدونی در جهت برگزاری دوره های کاربردی و آماده سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار را در دستور کار خود دارد.

تایم لاین مصوب ما در آکادمی Act To Win

 • انگیزه، اراده و شروع...

  قلب تپنده مسیر انگیزه رسیدن به هدف است.از دشواری ها نمی ترسم و شروع می کنم. مصصم هستم و کائنات هم در این مسیر کمکم خواهند کرد. بسم الله...

 • انتخاب مسیر

  کدام مسیر منو زودتر به خوشبختی و آرامش میرسونه. آدمای درست رو پیدا و تحقیق می کنم و بهترین مسیر رو انتخاب می کنم.

 • برنامه ریزی دقیق

  برای رسیدن به هدفم برنامه ریزی دقیقی لازم دارم.گاهی وقتا درست کار کردن بهترین نتیجه رو داره نسبت به زیاد کار کردن اضافی. درست برنامه ریزی می کنم، تمرکز می کنم تا زودتر برسم به اونجایی که می خوام.

 • تلاش و تلاش و تلاش

  شب و روز برام فرقی نمی کنه. از تلاش دست بر نمی دارم وقتی می بینم توی مسیرم و کافیه بیشتر تلاش کنم تا به هدف تعیین شدم برسم.

تفکر آکادمی Act To Win

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با آکادمی Act To Win، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. مفهوم نام آکادمی Act To Win هم همین است، اقدام و حرکت به سمت موفقیت.

 ما در این مجموعه معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما در آکادمی Act To Win ، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌حرکت.

آکادمی Act To Win چه کار می کند؟

آکادمی Act To Win با شناسایی تغییرات فناورانه در حوزه دیجیتال و نیاز روزافزون جامعه ایران به مهارت‌هایی چون برنامه‌نویسی و کدنویسی کار خودش را شروع کرد، اما با پیش رفتن، کسب تجربه، گرفتن بازخورد از دانشجویان و یاری گرفتن از اساتید متخصص این حوزه، به عرصه‌های بزرگتر و جذاب‌تری مانند آموزش‌های مرتبط با راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی، اصول بهینه‌سازی موتورهای جستجو، آموزش نیازمندی‌های مدیریتی کسب‌وکارها، تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و … پا گذاشت. درحال حاضر دوره‌های آموزشی آکادمی Act To Win  حوزه های برنامه‌نویسی، راه‌اندازی استارتاپ و راه‌اندازی کسب‌وکار،آموزش زبان های خارجه و مشاوره مهاجرتی به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران و جهان برگزار می‌شود.

چشم‌انداز آکادمی Act To Win

آکادمی Act To Win می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های نوین دنیایی باشد که روی اینترنت و ابزارهای دیجیتال بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. مجموعه آموزشی آکادمی Act To Win تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم شغل، کار و استخدام هر روز دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.